Anasayfa   info@kbsb.org.tr Türkçe     English
KAZAN ve BASINÇLI KAP
SANAYİCİLERİ BİRLİĞİ
 
Dernek Tarihçesi
Kurucularımız
Başkanımız
Yönetim Kurulumuz
Vizyon & Misyon & Değerler
 
  KBSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI - HACI AHMET İLHAN
 
Hacı Ahmet İLHAN

1966 yılında Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise eğitimini Malatya Doğanşehir'de tamamladı. 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yöneticiliği bölümünden mezun oldu. 1988'de Mimsan'da yönetici olarak başlayan kariyerini, Mimsan Grup Genel Koordinatörü olarak sürdürmektedir. MÜSİAD, TUSKOM Üyeliği, KBSB Yönetim Kurulu Başkanlığı, MİAD Malatya Temsilciliği, Malatya TSO Meclis Üyeliği yapmaktadır.

Arapça ve ve İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
  KBSB YÖNETİM KURULU ÜYESİ - ALİ EREN
 
Ali EREN

Derneğin kurucularından Mesut Eren’in oğlu Ali Eren, 1956 İstanbul doğumlu. Alman Lisesi’nden mezun olan Ali EREN, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. A.B.D. Florida Üniversitesi’nde Ekonomi üzerine Lisans ve Master yapmıştır. Aile şirketi olan Erensan Isı Sanayi A.Ş.’de ilk görevi Üretim Müdürlüğü oldu. Şimdi ise aynı firmada Erensan Grup Koordinatörlüğü pozisyonunda çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan Ali Eren, aynı zamanda DOSİDER Yön. Krl. Üyesi, ALKEV Bşk. Yrd. Ve EHI (European Heating Industries) Kazancılar komitesi üyesidir.
 
  KBSB YÖNETİM KURULU ÜYESİ - VEYSEL KARABAŞ
 
Veysel KARABAŞ

1963 yılında Giresun'un Bulancak ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimimi yine bu ilçede tamamladı. Daha sonra lise eğitimimi Ankara - Gazi Lisesi'nde tamamlamasının ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirip ticari hayatıma başladı. 1986 yılında abisi Kadir Karabaş ile birlikte Alfa Makine Kazan Sanayi A.Ş. firmasını kurdu. Aynı zamanda Alfa Solar Enerji A.Ş. firmasını da 2011 yılında faaliyete geçirerek güneş pilleri üretimine başladı. Halen Alfa Grup'ta yönetim kurulu başkanı olarak görevimi sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir.
 
  KBSB YÖNETİM KURULU ÜYESİ - CEM ÖZYILDIRIM
 
Cem ÖZYILDIRIM

KBSB üyesi Cem Özyıldırım, 1964 yılında İstanbul'da doğdu. Haydarpaşa Lisesi'ndeki eğitiminden sonra lisans eğitimi için A.B.D.'ye gitti. Orada Syracuse Üniversitesi Elektrik/Elektronik bölümünden mezun oldu. Ardından iş hayatına Termo Isı Sistemleri Tic. San. A.Ş.'de girdi ve üretim bölümünde çalıştı. Şu an aynı firmanın Genel Müdürü pozisyonunda ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmasını sürdürmektedir.
 
  KBSB YÖNETİM KURULU ÜYESİ - AHMET CEVAT AKKAYA
 
Ahmet Cevat AKKAYA

1977 Konya doğumlu Ahmet Cevat Akkaya Konya Meram Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 1999 yılında mezun olmuştur. 2000 yılında Akkaya Isı Makinaları A.Ş. de göreve başlamıştır. 2005 yılında Japonya'da Tahribatsız Muayene ve Kalite Uygulamaları konusunda eğitim almıştır. Evli ve iki kız çocuğu babası olan Ahmet Cevat Akkaya; ODTÜ Mezunları Derneği, ASNT (American Society For Non Destructive Testing), Makine Mühendisleri Odası ve Konya Fenerbahçeliler Derneği üyesidir.
 
  KBSB GENEL KOORDİNATÖRÜ - CEMALETTİN KUTLUCA
 
Cemalettin KUTLUCA

Ankara 1958 doğumlu. İTÜ Mak. Fak. Ve G.Ü’de Makine Mühendisliği eğitimi aldı. 1984’de G.Ü Mak.Fak.'den mezun oldu. Keskin A.Ş., Animeks Dış Tic. Ltd. Şti., Bella A.Ş. VE Valfo Ltd. Şti. şirketlerinde ortak olarak müdür ve yönetim kurullarında görev aldı.

Evli, 4 çocuk babası olup halen KBSB Genel Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
 
2014 www.kbsb.org.tr. All rights reserved. Tasarım : POST
Facebook   Twitter   Youtube
Woolrich Parka Outlet Woolrich Parka Outlet Woolrich Uomo Outlet Woolrich Outlet christian louboutin pas cher Louboutin Pas Cher nike free run Louboutin Pas Cher Woolrich Outlet Woolrich Parka Outlet Woolrich Outlet Woolrich Outlet Online