KAZAN OPERATÖRLÜĞÜ EĞİTİM VE SINAV MERKEZİ AÇILDI

KBSB Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği ile GEV Gedik Eğitim Vakfı’nın birlikte kurdukları Kazan Operatörlüğü Eğitim ve Sınav Merkezi, Gedik Üniversitesi MYO  bünyesindeki hizmet binasında 8 Temmuz’da yapılan açılış töreniyle faaliyete başladı.

Merkezde; Sıcak Su Kazanı, Buhar Kazanı ve Kızgın Yağ Kazanı Operatörlüğü mesleklerinde eğitimler düzenlenecek, yapılacak sınavlarda başarılı olan meslek erbabına da MYK onaylı Mesleki Yeterlilik Belgesi verilecek.

sinav-merkezi-acilisi-hulya-gedik
Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik
sinav-merkezi-acilisi-cem-ozyildirim
KBSB Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özyıldırım
sinav-merkezi-acilisi-mustafa-kocak
Gedik Holding CEO’su Mustafa Koçak
sinav-merkezi-acilisi-kurdele-kesim-toreni
KBSB Yön. Kur. Bşk. Cem Özyıldırım ve Gedik Holding Yön. Kur. Bşk. Hülya Gedik kurdeleyi keserken...

Sanayi – Üniversite işbirliğinin güzel bir örneğini teşkil eden merkezin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Törende Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, KBSB Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özyıldırım, Gedik Holding CEO’su Mustafa Koçak ve KBSB eski başkanlarından Ali Eren birer konuşma yaparak merkezin çok önemli bir boşluğu dolduracağını, eğitimli operatörlerin, işletim hatalarından kaynaklanan kazaların önlenmesinde büyük rol oynayacaklarını, kazanların usulüne uygun  işletilmesiyle önemli miktarda enerji tasarrufu yapılacağını anlattılar.

Açılış töreninden sonra merkez gezilerek, eğitim ve sınavlar hakkında bilgi alındı.

Not: Eğitim ve Sınav Takvimi kısa süre sonra duyurulacaktır…

tr_TR