Yönetim Kurulumuz

Hamdi Hoplamaz (ENERKON)

1988 yılında başladığı mekanik tesisat sektöründe sanayi tesislerin işletmesi ve enerji konularında profesyonel yöneticilik yapmıştır.

Efkan Çeviker (ERENSAN)
15-08-1963 de İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaokulu Şenlikköy İlkokulu ve Ortaokulu’nda tamamladı Yeşilköy 50. Yıl Lisesi’nde okudu. 1981 yılın da girdiği İ.T.Ü Makine Fakültesi Genel Makine Mühendisliğinden 1985 yılın da mezun oldu. Lisans üstü eğitimini de aynı üniversitenin enerji bölümün de yaptı. 1986 yılında  Erensan Isı Sanayi’nde işe başladı. 2001-2006 yılları arası Mas Pompa A.Ş genel müdürlüğü yaptı.2007 yılından beri Erensan Isı Tekniği A.Ş’de genel müdürlük ve yönetim kurulu üyeliği  görevini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibidir.
Ayhan Yılmaz (ATECH) Ayhan Yılmaz 1973 Sarıkamış doğumlu. Anadolu Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 1995 yılında mezun olmuştur. 1999 yılında Kensington College of Business de işletme yönetimi konusunda eğitim almıştır. 20 yıla yakın buhar ekipmanları ile buhar kazan otomasyonu konuları üzerine çalışmıştır. 2014 yılından beri kurucusu olduğu ATECH firmasında buhar kazan otomasyonu ekipmanları tasarım, üretim ve satışı üzerinde çalışmaktadır. Evli ve iki erkek çocuğu babası olan Ayhan Yılmaz TTMD (Türk Tesisat Mühendisleri Derneği) ve Makine Mühendisleri Odası üyesidir.

Ertan Çelik (ERÇELİK ISI MAKİNA)

 

Serhan Alpagut (AYVAZ A.Ş.)

Metehan Hızıroğlu (SELNİKEL)

Cemalettin Kutluca Ankara 1958 doğumlu. İTÜ Mak. Fak. Ve G.Ü’de Makine Mühendisliği eğitimi aldı. 1984’de G.Ü Mak.Fak.’den mezun oldu. Keskin A.Ş., Animeks Dış Tic. Ltd. Şti., Bella A.Ş. ve Valfo Ltd. Şti. şirketlerinde ortak olarak müdür ve yönetim kurullarında görev aldı. Evli, 4 çocuk babası olup halen KBSB Genel Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

DİĞER DERNEK ORGANLARI

YÖNETİM KURULU YEDEK IŞIK END. A.Ş / ENDER ÖZGÜL
ISIEVİ LTD.ŞTİ / FATİH SAVAŞKAN
TETA A.Ş / ERTUNÇ ÖKER
PETNİZ LTD.ŞTİ / SERDAR YAĞLI
YANAR LTD.ŞTİ / LEVENT KUBUŞ
KODSAN A.Ş / CAN KODAMAN
DENKO A.Ş / SİNAN GÜNGEN
DENETİM KURULU ASİL GEDİK TERMO VANA A.Ş / UFUK DOĞAN
BETA LTD.ŞTİ / EVREN UZUNALİOĞLU
EKOTEK LTD.ŞTİ / ALİ TİRELİOĞLU
DENETİM KURULU YEDEK AKTES LTD.ŞTİ / SAFFET AKKUŞ
VALFTEK A.Ş / OSMAN ŞAYLIMAN
ÇOLAKOĞLU A.Ş / MURAT KULA
DİSİPLİN KURULU ASİL EROĞLU A.Ş / MEHMET EROĞLU
BERDAN A.Ş / HASAN ŞEMSİ
VİRA A.Ş / MEHMET EREN CENGİZ
DİSİPLİN KURULU YEDEK YILDIRIMAY LTD.ŞTİ / RECEP AYKIN
İFYIL LTD.ŞTİ / HARUN REŞİT ÖZER
DEREN KİMYA A.Ş / TAŞKIN ÖZTÜRK
tr_TR